Wola walki wróciła!

To był bardzo trudny mecz, ale też ważny sprawdzian, drużyna osłabiona była brakiem aż 4 podstawowych graczy!!! Zawodnicy wchodzący dotychczas z ławki musieli dzisiaj pokazać swoją wartość i bez dwóch zdań pokazali!!!

Po czwartkowej porażce chłopcy od początku byli zmotywowani, widać było, że są skupieni i zależy im żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Od pierwszej minuty mecz był wyrównany, ale to my strzeliliśmy pierwsi bramkę.
Gra ofensywna Victorii była płynna i szybka, szukaliśmy gry piłką, byliśmy zespołem, niestety inną bajką była gra obronna drużyny, tutaj największe problemy mieliśmy na skrzydłach gdzie często nasi pomocnicy nie wracali i przegrywali pojedynki 1vs1, zapominaliśmy także o kryciu i właśnie wynikiem tego były bramki strzelone przez Okęcie.
Przed ostatnią kwartą przegrywaliśmy 3-5, ale to my graliśmy lepiej piłką, my stwarzaliśmy sobie kolejne akcje pod bramką przeciwnika, a rywal ograniczał się do kontr. Chłopcy po raz kolejny przegrywając mecz pokazali, że grają do końca i tak w ostatniej części odwrócili wynik. Mecz zakończył się wynikiem 7-6 dla nas! BRAWO.

Przed tym meczem, zastanawiałem się jak zespół poradzi sobie bez kluczowych graczy jakimi są Oli, Szymek, Michał i Kuba W, obawiałem się, że przegramy to spotkanie, ale z drugiej strony cieszyłem, że będę mógł zobaczyć czy zawodnicy rezerwowi będą potrafili wziąć ciężar gry na siebie, jestem pewny, że dzięki zwycięstwu w tym spotkaniu zawodnicy nabiorą większej pewności siebie i wchodząc w kolejnych spotkaniach będą robić różnicę.

PKS Victoria Zerzeń vs RKS Okęcie 7-6