Remis z Apollo Otwock!!!

W sobotę o godzinie 8.00 rozegraliśmy sparing z drużyną TKKF Apollo Otwock. W meczu wystąpiła mieszanka chłopców z grupy A i B, a głównym celem tego spotkania była zabawa i ogranie się zawodników.

Zawody rozpoczęły się dla nas niefortunnie, przeciwnicy szybko strzelili bramkę, a w poczynaniach zespołu widać było brak koncentracji, chłopcy popełniali proste błędy pod własną bramką, które mogły się dla nas źle skończyć. Bramkę wyrównującą zdobył Majcher, niestety chwilę później rywal strzelił na 2-1. W drugiej części Apollo znów było skuteczniejsze i po zakończeniu kwarty wygrywali 4-2. Drużyna się nie poddała i po dobrej grze w ostatniej kwarcie, doprowadziła do remisu 5-5.

PKS Victoria Zerzeń vs Apollo Otwock 5-5
Bramki: Majcher x3, Mróz x2
Skład: Piotrek, Mróz, Igor, Dudek, Jaś, Antek, Majcher
MVP: Zdecydowanie najlepsi w naszej drużynie byli Bartek Mróz i Jakub Majchrowski - chłopcy na co dzień grają w pierwszej drużynie. Oprócz tej dwójki na pochwałę zasłużył Igor, który jak na pierwszy swój występ w halowym sparingu radził sobie całkiem nieźle.