Słabszy dzień drużyny!

Niestety czasem zdarzają się takie dni, w których nic nie wychodzi, właśnie tak podsumowałbym występ naszych drużyn na AON CUP.

Pierwszy zespół, nie potrafił strzelić bramki, piłka odbijała się od poprzeczek, słupków, a jak już wydawało się, że strzelimy bramkę na drodze stawali bramkarze drużyny przeciwnej. W taki sposób przegraliśmy grupowe mecze z Orłami Zielonka i KS Wesołą. Szczególnie mecz z Wesołą boli, rywal nie istniał, a bramkę strzelił po pechowej interwencji naszego zawodnika. Oprócz tych dwóch przeciwników zagraliśmy jeszcze z AONem, z którym wygraliśmy 4-1. Takie wyniki spowodowały, że musieliśmy zagrać w fazie barażowej.

Druga drużyna trafiła do bardzo silnej grupy, w dodatku graliśmy bez zmian! Wieliszew i Halinów byli całkowicie poza naszym zasięgiem, oba zespoły można śmiało określić jako najlepsze na całym turnieju. Trzeci mecz zagraliśmy z AONem, tutaj niestety zabrakło szczęścia i ostatecznie grupę skończyliśmy na 4 miejscu, co podobnie jak pierwszej drużynie zapewniło udział w barażach. Niestety obie drużyny trafiły na siebie....

Mecz między Victoriami wygrała ta pierwsza, awansując tym samym do grupy brązowej, w której graliśmy z AONem i Okęciem, tak jak wspomniałem już wcześniej piłka nie chciała wpaść do bramki i oba mecze zakończyły się wynikiem 0-0. Niestety Okęcie wygrało 1-0 z AONem i tym samym przeszło do fazy srebrnej wysyłając nas tym samym do domu.

Nasi zawodnicy mimo niekorzystnych wyników zaprezentowali się całkiem nieźle, dzisiaj nie był to po prostu nasz dzień. W najbliższą sobotę zagramy sparingowe spotkanie z Dolcanem II Ząbki o 9.30 na ul.Zbaraskiej (pod balonem).