Świetna gra na Victoria CUP !!!

Na sobotnim turnieju organizowanym przez nasz klub wystawiliśmy dwie drużyny, które zagrały w grupie A.
Pierwszej drużynie udało się wywalczyć awans z II miejsca, a drugiej zabrakło na prawdę niewiele, o braku awansu można rzec, że przesądziło szczęście, a raczej jego brak!
Po awansie do półfinału I zespół zmierzył się z Rakovią Warszawa, która na co dzień występuje w II lidze, przez 12 min mecz był bardzo wyrównany, jednak żadna drużyna nie potrafiła strzelić bramki, w dogrywce przebieg gry się nie zmieniał, chociaż trzeba przyznać, że to rywal miał lekką  przewagę. Po wielkich emocjach sędzia zarządził serię rzutów karnych, w których lepszą okazała się być nasza drużyna (mam nadzieję, że były to ostatnie karne w tym sezonie, bo nie wiem czy wytrzymam kolejne ;D ). W finale zagraliśmy z Progresem Garwolin, ten mecz również był bardzo zacięty, niestety zabrakło szczęścia i to rywal wygrał 1-0. Mnie cieszy, że nasza gra stała na wysokim poziomie, nie wybijaliśmy piłki, otwieraliśmy grę od bramki krótkimi podaniami i tworzyliśmy szybki i składne akcje. Po turnieju kilka osób powiedziało nawet, że byliśmy lepsi w finale i to my powinniśmy wygrać, no ale cóż, tym razem zabrakło szczęścia, a Progresowi gratulujemy :) .

Wracając do fazy grupowej i II drużyny, warto podkreślić, że w większej części składała się ona z chłopców z 2007 rocznika, którzy nie odstawali od starszych kolegów, należy ich pochwalić za mecz z UKS 141 II, który zajął w tej grupie I miejsce, a w meczu z nami był zespołem słabszym. Chłopaki pracujcie tak dalej, a jestem pewny, że jeszcze w tym sezonie sięgnięcie nie raz po puchar :)

PKS Victoria Zerzeń I
Skład: Osa, Zawistowski, Oli, Szymon, Zadrożny, Mati, Michał, Karol
vs GKP Targówek 2-0 (Oli, Szymon)
vs UKS 141 II 0-1
vs Polska Szkoła Futbolu 2-0 (Oli, Kuba Z.)
vs PKS Victoria Zerzeń II 2-1 (Szymon, Kuba Z.)
vs PKS Radość 1-0 (Kuba Z.)
o 3 miejsce
vs Rakovia Warszawa 0-0, 0-0, 5-4k
finał:
vs Progres Garwolin 0-1

PKS Victoria Zerzeń II
Skład: Gabryś, Wojsa, Ignacy, Grześ, Patryk, Antek, Maciek
vs PKS Radość 1-0 (Maciek)
vs Polska Szkoła Futbolu 0-1
vs GKP Targówek 3-0 (Patryk, Maciek x2)
vs PKS Victoria Zerzeń I 1-2 (Gabryś)
vs UKS 141 II 0-0

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Olivier Grodecki! Wielkie brawa dla niego i dla obu drużyn!!!