Sparingowy grad bramek!!!

Mecze sparingowe, są do sprawdzania różnych rozwiązań i właśnie tak podeszliśmy do meczu z Dolcanem II Ząbki.
Dzięki temu sparingowi, paru zawodników pokazało, że z powodzeniem może grać na pozycjach na których do tej pory nie mieli okazji, ale też działa to w drugą stroną...
Niestety na meczu zabrakło: Michała, Szymka, Kuby Z, Kamila, Maksa Z, Przemka, Wakara (przerwa w treningach), Szymona L. (kontuzja), a szkoda, bo ich obecność pozwoliłaby na dodatkowe eksperymenty.

Samo spotkanie mogło się kibicom podobać, ponieważ zobaczyliśmy aż 17 bramek!!! Gra była bardzo ciężka ze względu na małe boisko, chłopcy z początku nie potrafili się odnaleźć i to rywal w pierwszej części przeważał wygrywając w pewnym momencie 5-2, było to też kwestią wspomnianych wcześniej eksperymentów. W drugiej połowie to my graliśmy lepiej piłką- szczególnie w ostatniej "kwarcie" gdzie rywal ograniczał się do kontr. Ostatecznie spotkanie skończyło się wynikiem 9-8 dla Dolcanu, ale z meczu możemy być zadowoleni, na treningu omówimy błędy i na pewno wiele z niego wyciągniemy.

PKS Victoria Zerzeń vs Dolcan II Ząbki 8-9
Bramki: Oli x5, Osa x2, Karol x1
Asysty: Mati x2, Mróz x2, Mateusz J., Oli
MVP i zawodnicy wyróżniający się:
Oli- najlepszy zawodnik meczu, lider zespołu!
Mróz- takiego Bartka aż chce się oglądać, walczy o każdą piłkę, niebezpieczny z przodu i skuteczny w obronie BRAWO!
Mati- dobry występ, mimo drobnej postury, w obronie nie dawał się mijać, a w dodatku mieszał z przodu!
Osa- szczególny plus za grę na bramce!
Mateusz J.- mocny punkt środka obrony, szkoda, że na codzień nie będzie mógł z nami grać, bo na pewno by się przydał.

Skład: Osa, Mateusz J., Bachman, Majcher, Mróz, Mati, Karol, Oli, Wojsa, Maciek,