Bo bez zaangażowania się nie da!

Oby takich meczy jak ten już nie było... . Brak zaangażowania, koncentracji i zespołu... , drużyna Victorii w meczu z liderem została całkowicie zdominowana, a wynik 7-2 całkowicie odzwierciedla obraz gry.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem ze składu wypadł Oskar, który na wf-ie w szkole nabawił się kontuzji i nie był w stanie zagrać, drużyna była bardzo rozkojarzona, zamiast skupić się na rozgrzewce i przed-meczowej odprawie w głowach siedziało, że nie mamy bramkarza. Od pierwszej minuty Armado ruszyło do ataku, stwarzając sobie kolejne sytuacje do strzelenia bramki. Rywal był szybszy i bardziej agresywny,chciał grać piłką, w przeciwieństwie do nas. Niestety na stojąco wygrać się nie da, rezultatem tego były kolejne bramki rywali. Na mały plusik można zapisać grę drużyny w 3 kwarcie, kiedy nawiązali walkę, poza tą częścią pozytywów brak.

Przed kolejnymi meczami, musimy być bardziej skoncentrowani, musimy znowu być drużyną!

PKS Victoria Zerzeń vs KS Armado 7-2
Skład:
Zadrożny, Zawadzki, Wakar, Oli, Michał, Szymon, Karol, Bartek, Majcher, Mati, Osa (kontuzja przed meczem)
MVP:
Oli- mimo, że nie był to jego najlepszy mecz, starał się i walczył za cały zespół, szkoda, że nikt nie spróbował mu pomóc