Strzelanina na zakończenie ligi!!!

Przed spotkaniem, wiedzieliśmy, że wynik meczu z GKP niczego nie zmieni, dlatego podeszliśmy do tej rywalizacji treningowo. Jak się okazało brak presji, spowodował, że drużyna bawiła się piłką, tworząc ładne akcje i strzelając kolejne bramki. Grę Victorii w tym spotkaniu oglądało się z dużą przyjemnością.

Już od pierwszych minut ruszyliśmy do ataku, chłopcy wiedząc, że boisko na którym gramy jest bardzo małe, próbowali szukać pozycji strzeleckich, co wychodziło im bardzo dobrze. Pierwszą bramkę po dobitce strzelił Karol, pozwoliło nam to na jeszcze większy luz, co przełożyło się na kolejne bramki. Po 4 kwartach wygraliśmy 8-1, a wynik mógłby być jeszcze wyższy, gdybyśmy byli bardziej skuteczni.

Liga jesienna już za nami, od poniedziałku zaczynamy treningi na hali. Kolejne mecze rozegramy dopiero 20.11 na turnieju organizowanym przez Deltę.

GKP Targówek - PKS Victoria Zerzeń 1-8
Skład:
Osa- Kamil, Zadrożny, Szymon- Oli, Majcher- Karol, Mróz, Mati
MVP:
Dzisiaj cały zespół zagrał bardzo dobrze, ale dwóch zawodników zasłużyło na szczególne wyróżnienie- Oli i Szymon byli dzisiaj zdecydowanie najlepsi. Brawo!