Wysoka przegrana z Józefovią

Na Czwartkowym treningu chłopcy rozegrali sparing z zespołem Józefovii z rocznika 2006. Niestety nasz zespół wyraźnie był słabszy tego dnia od rywali i w rezultacie przegraliśmy aż 11-0. Patrząc z boku na to spotkanie nie dało się zobaczyć żadnych pozytywów w grze chłopców. Nieudane wybicia bramkarza piłki z bramki, brak dobrego ustawienia w linii obrony, czy też brak pomysłu na grę do przodu - to tylko parę błędów które popełnialiśmy.
O takich meczach jak ten należy jak najszybciej zapomnieć i zrobić wszystko by już nie miały miejsca. Zespół który grał z Józefovią zdecydowanie było stać na wygranie tego spotkania, jednak obraz gry nie napawał optymizmem.

Miejmy nadzieję że w kolejnym meczu nasi chłopcy zrechabilitują się za nieudany występ o zejdą z boiska uśmiechnięci :) ,a okazję do tego będą mieli już dziś o 15 w meczu z WAPN.