Konsekwentnie do celu!

Niewątpliwie sobotni mecz należał do tych, które się przyjemnie ogląda w wykonaniu naszej drużyny. Chłopcy grali piłką, tworzyli wiele okazji, a co najważniejsze po raz kolejny pokazali, że są zespołem.

Już od pierwszych minut ruszyliśmy do ataku, podobać się mogła współpraca między Szymonem i Olivierem, którzy wymieniali ze sobą wiele podań, uruchamiając przy tym skrzydłowych - Kubę i Michała. Pierwsza bramka padła w 3 minucie, a można ją określić mianem "majstersztyku" - szybkie podania na 1-2 kontakty, przegranie na drugą stronę i wspaniały strzał Jakuba Zadrożnego, takie bramki chcemy oglądać :) Drużyna nie zwalniała tempa i szybko strzeliła 3 kolejne bramki. Niestety przed końcem kwarty UKS po indywidualnym błędzie naszego obrońcy umieścił piłkę w naszej siatce.
Druga część spotkania rozpoczęła się od kolejnej bramki UKS, znowu fatalnie zachowała się nasza obrona i przez chwilę rywale byli bliscy powrotu do gry, ale na szczęście świetna współpraca Oliego i Szymona przyniosła kolejnego gola, którego strzelił ten drugi, jednocześnie kompletując hat-tricka. Chłopaki znowu poczuli się pewnie i po drugiej kwarcie prowadzili już 7-2.
W trzeciej kwarcie więcej zagrali zawodnicy rezerwowi, którzy dzisiaj zaprezentowali się z dobrej strony, w szczególności pochwała należy się Kamilowi Wojsie, który skutecznie wykorzystywał swoje sytuacje. Victoria atakowała, nie pozwalając za bardzo wykazać się naszemu bramkarzowi. Po 45min prowadziliśmy 10-2
Ostatnia część podobnie jak poprzednie należała do nas, piękną bramkę wolejem strzelił Oli, podobać mógł się też bramkowy rajd lewą stroną Michała. Mały minus za stracenie 3 bramki, która wpadła przez brak koncentracji linii obrony.

Podsumowując, chłopakom należą się brawa za dobrą grę i wywiązywanie się z założeń taktycznych na ten mecz. JEDNAK PAMIĘTAJMY O TYM, ŻE GRALIŚMY Z DUŻO SŁABSZYM PRZECIWNIKIEM, A KOLEJNE MECZE MUSIMY ZAGRAĆ NA 100% JEŻELI CHCEMY AWANSOWAĆ!!! Mam nadzieję, że ta wygrana nie spowoduje, że chłopcy zlekceważą kolejnego rywala, oby nas zmotywowała do jeszcze cięższej pracy.

UKS 141 - PKS Victoria Zerzeń 3-14